Міський комунальний заклад культури Дніпропетровський міський театр ляльок «Театр актора і ляльки» (м. Дніпро, просп. Героїв, 40А)

згідно із положенням ст.21 Закону України «Про культуру» формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладів культури здійснюється на конкурсній основі; відповідно до Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.09.2013 № 851, із змінами внесеними наказом Міністерства культури України від 17.11.2014 № 991 (текст Порядку розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/384716)

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Актор (ляльковод ) IІ категорії ( жінка, віком від 25 до 40 ) – 2 посади.

Кваліфікаційні вимоги:

- Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:

- Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності, виконання ролей у виставах; володіння технікою ляльковедення.

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, репертуар, список поставлених вистав, зіграних ролей, виконаних номерів, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, фотографії сцен з вистав, СD та DVD-записи тощо).

Адреса, за якою подаються документи: 49106, м.Дніпро, просп. Героїв, б.40 А

Кінцевий строк прийняття документів: 22.08.2015р.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі, та вимоги щодо їх оформлення:

* заява про участь у конкурсі у довільній формі;

* особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;

* копія документа, що посвідчує особу;

* витяг з трудової книжки (за наявності);

* копія документа про освіту за відповідною спеціальністю.

Дата і місце проведення конкурсу: 29.08.2016 р.; м. Дніпро, просп. Героїв, б.40А Конкурс проводиться в один день у два етапи:

(початок реєстрації – об 12:00).

* перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 29 серпня 2016 р. о 13:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героів, 40А, Дніпропетровський міський театр ляльок;

* другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу : 29 серпня 2015 р. о 15:00 за адресою: м. Дніпро, просп. Героів, 40А, Дніпропетровський міський театр ляльок;

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: т/ф (056) 370-25-06 , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації про роботу

Надсилайте ваші вакансії або резюме на електронну адресу unima.ua@gmail.com. Ми обов'язково розмістимо інформацію про роботу в цьому розділі.