ВГО «УЦМСДТЛ «UNIMA-УКРАЇНА»
Режим SKYPE-конференції.
16 грудня 2015 року, 16.00

Протокол засідання журі
Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок
«Прем’єри сезону - 2015»

prise1

Присутні:

  1. Васильєв Сергій Геннадійович  (заслужений діяч мистецтв України, доцент кафедри театрознавства Київського національного університету театру, кіно і телебачення  імені І.К. Карпенка-Карого)
  2. Гарбузюк Майя Володимирівна  (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені І.Я. Франка)   
  3. Грушецький Ярослав Ігоревич  (кандидат мистецтвознавства, художній керівник Черкаського академічного обласного театру ляльок)
  4. Ніколаєв Михайло Юрійович  (головний художник Хмельницького академічного обласного театру ляльок)

Відсутні:

  1. Попов Леонід Петрович  (заслужений артист України, доцент, завідувач кафедри  театру ляльок Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого)    

Порядок денний:

1. Визначення номінантів і переможців Всеукраїнського огляду-конкурсу театрів ляльок «Прем’єри сезону-2015» в таких номінаціях:

Найкраща жіноча роль;
Найкраща чоловіча роль;
Краще музичне оформлення вистави;
Краща сценографія та ляльки;
Краща режисура;
Найкращий дебют (актор, режисер, художник, композитор, драматург);
Найкраща вистава для дітей дошкільного віку;
Найкраща вистава для дітей шкільного віку;
Найкраща вистава для молоді і дорослих;
Гран-прі огляду-конкурсу.

2. Визначення  додаткових  номінацій.

3. Визначення переможців в додаткових номінаціях.
 
По 1 питанню слухали:
Васильєва С.Г.,  Гарбузюк М.П,  Грушецького Я.І.,  Ніколаєва М.Ю.

Вирішили:

Визначити номінантами:

Найкраща жіноча роль – 5 номінантів:

Вікторія  Завгородня  (роль Їжачка,  вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок)
Вікторія Топчій  ( роль Лисиці,  вистава «Хоробре серце», приватний театр ляльок «Пара-Шут», м. Київ)
Вікторія Огородня  ( ролі у виставі  «Гуси-лебеді», Київський академічний театр ляльок)
Світлана Кобзиста ( за ролі у виставі «У нашім Раю...»,  Закарпатський  академічний обласний театр ляльок «Бавка»)
Олександр Шило ( роль Мачухи,  вистава  «Попелюшка»,  Рівненський академічний обласний театр ляльок);

Найкраща чоловіча роль -  5 номінантів:

Микола Карпенко (за ролі у виставі «У нашім Раю…», Закарпатський  академічний обласний театр ляльок «Бавка»)
Андрій  Біличенко (роль Коте,  вистава «Ханума», Миколаївський обласний театр ляльок)
Ярослав Завгородній (роль  Вовка, вистава «Хоробре серце», приватний театр ляльок «Пара-Шут», м. Київ)
Ігор Маджуга  (роль Оповідача, Довженка, Батька, вистава «Ріка… життя», Чернігівський обласний театр ляльок імені О.П. Довженка )
Валерій Байло (роль Князя, вистава  «Ханума», Миколаївський обласний театр ляльок);

Краще музичне оформлення вистави – 3 номінанти :

Тимур Полянський (вистава  «Снігова квітка»,  Київський академічний муніципальний театр ляльок)
Ігор Гайденко (вистава «Микита Кожум’яка»,  Запорізький обласний театр ляльок)
Олександр Бурмицький  (вистава «Небилиці про курочку рябу», Тернопільський академічний обласний театр актора и ляльки);

Краща сценографія та ляльки -  5 номінантів:

Тетяна Улинець (вистава «У нашім Раю…»,  Закарпатський  академічний обласний театр ляльок «Бавка»)
Микола Данько (вистава «Слоненя», Одеський обласний театр ляльок)
Наталія Денисова  (вистава «Івасик – Телесик», Полтавський академічний  обласний театр ляльок)
Інесса Кульчицька (вистава «Попелюшка»,  Рівненський академічний обласний театр ляльок)
Віра Задорожня (вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок);

Краща режисура – 4 номінанти:

Олександр Куцик (вистава «У нашім Раю…»,  Закарпатський  академічний обласний театр ляльок «Бавка»)
Оксана  Дмитрієва (вистава «Івасик – Телесик»,  Полтавський  академічний обласний театр ляльок)
Михайло Урицький (вистава «Слоненя», Одеський обласний театр ляльок)
Вахтанг Чхаїдзе (вистава «Ханума», Миколаївський обласний театр ляльок);

Найкращий дебют (актор, режисер, художник, композитор, драматург) - 5 номінантів:

Світлана Хоменчук  – актриса (роль Лелеченя, вистава «Хто приносить щастя?», Рівненський академічний обласний театр ляльок)     
Андрій Соболєв  – режисер (вистава «Хто приносить щастя?», Рівненський академічний обласний театр ляльок)
Ганна Соболєва  – художник (вистава «Хто приносить щастя?», Рівненський академічний обласний театр ляльок)
Андрій Велбоський  – композитор (вистава «Хто приносить щастя?», Рівненський академічний обласний театр ляльок)
Роман Козак – режисер (три вистави Львівського муніципального театру естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»);

Найкраща вистава для дітей дошкільного віку - 5 номінантів:

Вистава «Хоробре серце», приватний театр ляльок «Пара-Шут», м. Київ
Вистава «Слоненя»,  Одеський обласний театр ляльок
Вистава «Котик і Півник», Київський академічний театр ляльок
Вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок
Вистава «Гуси-лебеді», Київський  академічний театр ляльок;

Найкраща вистава для дітей шкільного віку - 5 номінантів:

Вистава «Івасик-Телесик», Полтавський академічний обласний театр ляльок
Вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок
Вистава «У нашім Раю…», Закарпатський  академічний обласний театр ляльок «Бавка»
Вистава «Попелюшка», Одеський обласний театр ляльок
Вистава «Снігова Королева», Херсонський академічний обласний театр ляльок;

Найкраща вистава для молоді і дорослих - 5 номінантів:

Вистава «У нашім Раю», Закарпатський академічний обласний театр ляльок «Бавка»
Вистава «Ріка…Життя», Чернігівський обласний театр ляльок імені О.П. Довженка
Вистава  «Ханума»,  Миколаївський обласний театр ляльок
Вистава  «Колесо долі», Львівський муніципальний театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»
Вистава «Попелюшка», Рівненський академічний обласний театр ляльок

Визначити переможцями у номінаціях:

Найкраща жіноча роль:
Вікторія  Завгородня  (роль Їжачка, вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок);

Найкраща чоловіча роль:
Андрій Біличенко (роль Коте, вистава  «Ханума», Миколаївський обласний театр ляльок);

Краще музичне оформлення вистави:
Тимур Полянський (вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок);

Краща сценографія та ляльки:
Наталія Денисова (вистава «Івасик-Телесик»,  Полтавський академічний обласний театр ляльок);

Краща режисура:
Оксана Дмитрієва (вистава «Івасик-Телесик»,  Полтавський академічний обласний театр ляльок);

Найкращий дебют:
Світлана Хоменчук  – актриса (за роль Лелеченя);
Андрій Соболєв  – режисер;
Ганна Соболєва – художник;
Андрій Велбоський – композитор;
вистава «Хто приносить щастя?», Рівненський академічний обласний театр  ляльок;  

Найкраща вистава для дітей дошкільного віку:
Вистава «Слоненя», Одеський обласний театр ляльок;

Найкраща вистава для дітей шкільного віку:
Вистава «Івасик-Телесик», Полтавський академічний обласний театр ляльок;

Найкраща вистава для молоді і дорослих:
Вистава «Ріка…Життя», Чернігівський обласний театр ляльок імені О.П. Довженка;

Гран-прі огляду-конкурсу:
Вистава «Івасик-Телесик», Полтавський академічний обласний театр ляльок;

Голосували:  «ЗА» - одностайно.

По всіх номінаціях врахували професійну думку члена журі Попова Л.П., яка викладена в наданому ним протоколі.

 

По 2 питанню слухали:
Васильєва С.Г., Ніколаєва М.Ю., Гарбузюк М.П., Грушецького Я.І.

Вирішили:
Обговоривши та  врахувавши професійну думку члена журі Попова Л.П, ввести  дві  додаткові  номінації, а саме:

Краща вистава для сімейного перегляду;
Кращий акторський ансамбль;

Голосували: «ЗА»  -  одностайно.

По 3 питанню слухали:
Васильєва С.Г., Гарбузюк М.П., Грушецького Я.І., Ніколаєва М.Ю.

Вирішили:
Визначити переможцями в додаткових номінаціях:

Краща вистава для сімейного перегляду:
Вистава «Снігова квітка», Київський академічний муніципальний театр ляльок;

Кращій акторський ансамбль:
Вистава «Ханума», Миколаївський обласний театр ляльок.

Голосували: «ЗА»  -  одностайно.

Васильєв С.Г.
________________________

Гарбузюк М.
________________________

Грушецький Я.І.
_____________________

Ніколаєв М.Ю.
_____________________

0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації на сайті UNIMA-УКРАЇНА

Для розміщення Вашої інформації (текст та/або медіа-матеріали) на сайті UNIMA-Україна надішліть її на електронну адресу unima.ua@gmail.com з поміткою "новина", "публікація", "вакансія", "резюме", "фестивалі" або "театри України".

Ми обов'язково розмістимо інформацію у відповідному розділі.