Павлик Анатолій Іванович     Безымянный

      15.02.1943 р. – 1.01.2017 р.                                                                     

   Заслужений художник України, член НСХУкраїни,         

   член НСТДУ, член УНІМА.

 

 

 

1962-1967р.р. – навчався в Одеському театральному училищі за фахом художник-бутафор. 1967-1969р.р. – працював у Казанському театрі опери і балету за фахом художник-бутафор. 1969-1973р.р. – працював у Донецькому театрі опери і балету за фахом художник-бутафор. Як художник постановник зробив дитячу виставу "Ну, постривай! 1973-1989р.р. – працював у Донецькому обласному театрі ляльок за фахом художник-постановник. Основні роботи: А.Горін "Два кольори часу" 1975р.; В.Орлов "Чарівний фургон" 1979р.; Х.Юрковський "Арлекін, або слуга трьох господарів" 1989р. - диплом за оформлення вистави IV фестивалю польської драматургії (Москва) Ю.Чеповецький "Витівки Мицика" 1988р. – диплом переможця огляду вистав української драматургії; О.Пушкін "Казка про рибалку та рибку" 1989р.

1990-1996р.р. – головний художник Криворізького міського театру ляльок

Основні роботи: М.Бартєнєв "Рахую до п'яти" 1993р. – диплом за створення ляльок і сценографію, Є.Шварц "Попелюшка" 1995р. О.Пушкін "Казка про рибалку та рибку" 1996р. 1996-2001р.р. працював художником-постановником  у Донецькому обласному театрі ляльок

З 2001р. – головний художник Донецького академічного обласного театру ляльок.

 СПИСОК ОСНОВНИХ  ПОСТАНОВОК:

1. Ш.Перро “Попелюшка” ,                             

2. В. Синакевич  “Гидке каченя”  

3. С. Коган, В.Орлов  “Веселий маскарад”  

4. Є. Шварц “Казка про загублений час”

5. Б. Сударушкін “Казка про Ємелю”

6. М. Корабельник “Любов до трьох апельсинів”

7. Б. Юнгер “Біла троянда”

8. Ю. Чеповецький “Івасик-Телесик”

9. С. Маршак “Горя боятися – щастя не бачити”

10. В. Маслов “Іван-царевич, Сірий вовк та інші”

11. Г. Остер “Тридцять вісім папуг”

12. Д. Біссет “Усе шкереберть”

13. В. Новацький, Ю.Сидоров “Щасливий чайник”

14. С. Прокоф’єва, І.Токмакова “Чиполліно та його друзі”

15. О. Гілоді, К.Черняк “Сестричка Оленка та братик Іванко”

16. В. Орлов “Кольорове молоко”

17. Ю. Чеповецький “Витівки Мицика”

18. І .Медвєдєва, Т. Шишова “Посмішка долі”

19. Х. Юрковський “Арлекін, або слуга трьох господарів”

20. О. Пушкін “Казка про рибалку та рибку”

21. С. Макєєв “Ковбойська історія”

22. Є. Шварц “Снігова королева”

23. О. Левенбук, А.Хайт “Подорож до країни Мульті-Пульті”

24. М. Поліванова “Веселі ведмедики”

25. О. Пушкін “Казка про золотого півника”

26. К. Чуковський “Шоу лікаря Айболита”

27. З. Білярська “Казка про кошеня, зіроньку та ще про дещо”

28. Ю. Чеповецький “Добрий Хортон”

29. Г.-Х.Андерсен “Дюймовочка”               

30. С. Коган “Черепаха у небі”

31. В. Нестайко “Солом’яний бичок і рок-група “Ко-за-чок»

32. С. Куралех, А.Поляк “Ляльки – суперзірки”

33. Я. Стельмах (за М.Гоголем) “В ніч на Івана Купала”

34. Е. Т. А. Гофман “Лускунчик”

35. В. Нестайко “Таємниця рудого Жевжика”

36. С. Маршак “Кицькин дім”

37. О. Олесь “Лисичка, Котик і Півник”

38. С. Маршак “Теремок”                          

39. Д. Непомнящая “Мама для мамонтенятка”

40. В. Данилевич «Стійкий олов’яний солдатик» (за Г.-Х.Андерсеном) 

41. Б. Жолдак "Пригоди козака Мамая"

42. Г. Усач "Малюк і Карлсон" (за А.Ліндгрен)

43. Р. Кіплінг "Допитливе слоненя"

44. О. Олесь "Івасик-Телесик"

45. С. Аксаков "Червоненька квіточка»

46. Ш. Перро «Кіт у чоботях»

47. Н. Осипова «Півтори жмені»

48. В. Ліфшиць «Таємничий гіпопотам»

49. В. Міодушевський «Щі з топора»

50. Т. Шевченко «Наймичка».

0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації на сайті UNIMA-УКРАЇНА

Для розміщення Вашої інформації (текст та/або медіа-матеріали) на сайті UNIMA-Україна надішліть її на електронну адресу unima.ua@gmail.com з поміткою "новина", "публікація", "вакансія", "резюме", "фестивалі" або "театри України".

Ми обов'язково розмістимо інформацію у відповідному розділі.