11 червня не стало Ореста Степановича Василашка.

 

В серпні йому виповнилося би 61 рік, 19 з яких він пропрацював директором Чернівецького академічного обласного театру ляльок, а це більше половини всієї історії театру.

Орест Степанович був людиною непересічною, емоційною, із загостреним почуттям справедливості. Він жив життям театру, не шкодуючи себе, віддавши справі усього себе без залишку.

15 років мені видалось пропрацювати головним режисером Чернівецького театрую Ми починали із Орестом Степановичем майже одночасно у 1997 році, тоді колектив знаходився у глибокій депресії, але завдяки природному почуттю гумора директора, її ми швидко подолали. Ми часто по різному бачили шляхи розвитку театру, проте Оресту Степановичу завжди вдавалося реалізувати обидва. Саме його здатність знаходити спільну мову із співрозмовником, помножена на природню веселу вдачу, зробили його незамінним в сисемі взаємовідносин працівників культури Чернівецької області, профспілковим лідером яких він був.

Ореста Степановича не вистачатиме як м. Чернівці, так і усьому українському мистецтву театру ляльок, розвитком якого він постійно переймався, адже навіть за день до свого відходу він був із колективом на міжнародному фестивалі театрів ляльок. Орест Степанович Василашко назавжди залишиться в нашій пам'яті світлою, веселою, колоритною людиною, відданою своїй справі, та людям, що його оточували.

1465720677 13427958 202460543481793 281936545595263014 n

 

Заслужений діяч мистецтв України,

художній керівник Київського академічного театру ляльок

Руслан Неупокоєв

0
0
0
s2sdefault

Розміщення інформації на сайті UNIMA-УКРАЇНА

Для розміщення Вашої інформації (текст та/або медіа-матеріали) на сайті UNIMA-Україна надішліть її на електронну адресу unima.ua@gmail.com з поміткою "новина", "публікація", "вакансія", "резюме", "фестивалі" або "театри України".

Ми обов'язково розмістимо інформацію у відповідному розділі.